Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 250,00 zł.

Breloczki diamond painting (235)

Na stanie: 6
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 18,20 zł 18.20
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: -
Pin It

Opis

Breloczki diamond painting (235)

Diamond painting, zwany inaczej haftem diamencikowym, zyskuje coraz większą popularność. Technika polega na wyklejaniu wzoru akrylowymi diamencikami, w efekcie czego powstaje piękna, efektowna mozaika. Jest to doskonały sposób na relaks, poprawę nastroju, uspokojenie i wyćwiczenie zdolności manualnych.

W zestawie są 4 różne wzory breloczków do samodzielnego wyklejenia diamencikami. Gotowe breloczki tworzą świetną ozdobę torebki, plecaka, piórnika czy zawieszek do kluczy. Wyklejanie to doskonała i kreatywna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Stwórz samodzielnie niepowtarzalne akcesoria!

 

Skład zestawu:

  • 4 wzory breloczków z samoprzylepną warstwą
  • 4 zawieszki
  • posegregowane diamenciki
  • żelowy klej
  • tacka na kryształki
  • aplikator

Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - niebezpieczeństwo połknięcia.

Parametry

Nazwa Breloki YSK-235
Ilość kolorów 6
Rodzaj diamencików Okrągłe
Grupa wiekowa 3+

Koszty dostawy

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl