Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 250,00 zł.

Produkty dostosowane do potrzeb małych artystów

Nie od dziś wiadomo, że zajęcia manualne są uznawane za jedne z najbardziej rozwijających umysł dziecka. Szczególnie w dobie cyfryzacji, kiedy głowy naszych pociech są atakowane różnymi bodźcami ze świata zewnętrznego, należy zadbać o rozwój kreatywności, cierpliwości i wrażliwości u dziecka.

 

Dla dzieci

Breloczki diamond painting (235) Breloczki diamond painting (235)
Cena:

18,20 zł

zobacz więcej
Centymetr krawiecki zwijany Centymetr krawiecki zwijany
Cena:

10,20 zł

szt.
zobacz więcej
Krosno tkackie do makatki Krosno tkackie do makatki
Cena:

63,00 zł

szt.
zobacz więcej
Krosno tkackie do makatki Krosno tkackie do makatki
Cena:

45,20 zł

szt.
zobacz więcej

Artykuły dostosowane do potrzeb dziecka

Aby nasze pociechy czynnie zaangażowały się w tworzenie własnych arcydzieł, warto zadbać, aby narzędzia były dostosowane do ich świata. Praca z przyborami, które wizualnie podobają się dzieciom, będzie dla nich przyjemniejsza, a opiekunowi łatwiej będzie zachęcić je do wspólnej pracy. Kolejną ważną kwestią jest bezpieczeństwo – warto zadbać o to, aby warsztat pracy małego artysty nie narażał go na ukłucia czy skaleczenia. Z myślą o tym stworzyliśmy szereg narzędzi i akcesoriów, które spełniają warunki bezpieczeństwa, jednocześnie nie odbierając dzieciom przyjemności z tworzenia. Są to produkty, takie jak: tępe igły do haftu, plastikowe druty do nauki dziergania, czy kolorowe muliny.

Pozwól dziecku odnaleźć to, co sprawia mu radość

Chcąc rozbudzić w swoim podopiecznym pasję do tworzenia, warto obserwować, co sprawia mu przyjemność. Nawet najlepszy sprzęt nie zastąpi tego, co jest najważniejsze – przyjemności z twórczej pracy, a próbując usilnie przekonać dziecko do konkretnej czynności, bardzo łatwo jest uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Warto pamiętać, że dostępnych jest wiele rodzajów zajęć manualnych, a opiekunowie mogą wybierać spośród różnych technik, zaopatrując się we wszystko w naszym sklepie – od wyszywania, przez wyklejanie, a kończąc na lepieniu z plasteliny.

Daj dziecku dobry przykład

Nawet najlepszy produkt nie zastąpi uwagi opiekuna. Nie można zapominać, że dla dzieci jesteśmy wzorami do naśladowania – niezależnie od tego, czy w danej chwili tego chcemy. Warto więc pracować razem z dzieckiem, tworząc coś wspólnie – w sklepie znajdziecie szereg produktów, których odpowiedniki zostały stworzone specjalnie na potrzeby dziecka – takie jak ozdobny centymetr krawiecki czy kanwy z nadrukiem z postaciami zwierząt. Widok rodzica, który robi to samo co ono, będzie dla niego najlepszą motywacją do rozwoju swoich zdolności manualnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl